Корзина
12 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Акция !Купить со скидкой
Інтернет-магазин "СпецІнструмент"
+380
68
509-64-60
Корзина

УВАГА! ПІДРОБКА!

В 10-х роках 21-го сторіччя стало популярним купувати через інтернет-магазини. Це зручно, можна порівняти ціни і не переплатити, замовити доставку додому. Але, чи завжди куплений Вами товар відповідає оригіналу? В багатьох випадках покупець і не підозрює, що став заручником шахраїв, які "втулили" йому підробку, а в де-яких випадках Продавець сам не відає що він продав.
ТОП-ові фірми, такі як BOSCH, MAKITA, STIHL, HUSQVARNA, METABO навчили своїх клієнтів захищатися: поширеним захистом стало реєстрація Гарантії на сайті фірми. Виробники бензоінструменту STIHL i HUSQVARNA заборонили продавати без передпродажної підготовки, при цьому другий корінець Гарантії залишається в продавця. Але на превеликий жаль Покупець в першу чергу звертає увагу на ціну, а вже потім на деталі.

Які бренди найчастіше підробряють? Це, як правило: BOSCH, MAKITA, STIHL i HILTY. До речі, на виставці будівельної техніки в Києві, був виставлений цілий стенд з підробками "МАКІТА". Самий простий спосіб розпізнати підробку це провести пальцем по стику (шву) ― в оригіналах на швах ідеальна поверхня. Звертайте також увагу на наклейку, параметри та виробника. 
За більш ніж 20 років продажу бензо ― електроінструменту, я стикався з багатьма випадками, коли люди, заощаджуючи на сірниках, купують підробку. Шануйте себе і своє здоров'я.
БАЖАЮ ВАМ ВДАЛИХ І РОЗУМНИХ ПОКУПОК!

Компанія "Інструмент-гараж"